Blog založen 27.11.2008---Vítejte

Eto´o: Za remízu jsme rádi

15. února 2009 v 16:36 | Martin Rybár |  Články
Útočník Barcelony Samuel Eto´o po utkání v Seville prohlásil, že bod je nakonec dobrý.

Kamerunský fotbalista přiznal, že byl jeho tým blízko porážce. Ovšem nestalo se a Barcelona má na svém kontě stále jednu porážku, a to hned z prvního kola.
Katalánský velkoklub zachránil kanonýr Eto´o, který v nastaveném čase první půle snížil a v 83. minutě vyrovnal na konečných 2:2.
Navzdory dvěma gólovým úderům Betisu v prvních pětadvaceti minutách, si útočník Barcelony myslí, že si hosté vytvořili více šancí než domácí. A klidně se tak mohlo stát, že by Barca zápas otočila.
"Důležité je, že tým chce jít stále dopředu," řekl na oficiálním klubovém webu.
"Byli jsme přesvědčeni, že s tím nepříznivým stavem něco uděláme. A po skvělém výkonu jsme za remízu rádi. Mohli jsme i vyhrát," myslí si kamerunský reprezentant.
Remíza na hřišti Betisu znamenala pro Barcelonu zisk už šedesátého bodu v sezoně.
Více informací o FC Barcelona naleznete zde.